5 Şubat 2014 Çarşamba

Evye yapıştırmak için ne kullanmak gerekir? En iyi evye yapıştırıcı olan Würth yapıştırıcı ve sızdırmaz..

Evye yapıştırmak için ne kullanmak gerekir? En iyi evye yapıştırıcı olan Würth yapıştırıcı ve sızdırmaz..Evet bugün gaza geldim 2. Yazımı da yazıyorum. Aradan geçen boş günleri kapatmak lazım. Bu da insanların çok sorduğu ve sıkıntı çektiği bir konu , bu sebeple yazalım bilgilendirelim, hayır dua alalım dedim..


Konuya girelim, herkesin evinde evye var değil mi? Evet var. Bunları yapıştırmak için çeşit çeşit yapıştırıcı, silikon vs. kullanıyorlar. Ama ucuzunu kullanınca da ya su sızdırıyorlar, ya kararıyorlar, ya yapışkanları zayıf olduğu için düşme yapıyorlar ya da bakteri ürettiği için anti hijyenik bir ortama sebep oluyorlar.


Hepsini bir anda çözebilir misiniz? Evet çözebilirsiniz. Würth ‘ün yapıştırıcı ve sızdırmaz ürünü ile. Özellikleri süper, tam evyeler için kullanıma uygun, ama kullanım alanı öyle geniş ki her yerde kullanabilirsiniz.

* Elastik özelliğini hiç kaybetmiyor ve sertleşmiyor. Bu sebeple de hiçbir şekilde kopma çıkma yapmıyor.

* -40 ve +120 derecelere kadar dayanıklı. Bu sebeple dış yüzeylerde, sıcak yüzeylerde ve bir çok alanda geniş bir kullanım alanına sahiptir.

* Hiçbir şekilde kararma yapmaz, bu sebeple de kötü görüntüye sebep olmaz.

* Bakteri üretmez, bu sebeple son derece hijyeniktir.

* Çok iyi bir yapıştırıcıdır, silikondan çok daha kuvvetlidir.

* Boyanabilir olduğu için her türlü renge uyum sağlayabilir, silikonlar ise boyanamaz.

* Sızdırmazlık özelliği olduğu için evyelerinizin kenarlarına çekebilirsiniz.

* Işık geçirmez. 

* Kuruduktan sonra taşan kısımları falçatayla kesilebilir, böylece görüntü kirliliğine sebep olmaz.

 

Neyse sonuç olarak evyelerinizi yapıştırma işi size ait değil, ama kullanım işi size ait ve uzun süre de değişmiyor bu ürünler mutfağınızda. O yüzden evyecinizden siz isteyin bu ürünü kullanmasını ya da sipariş verin ertesi gün elinize gelsin,verin kullansınlar. 10-15 lira fark için sonradan pişman olmayın bence. Hali hazırda sorunu olan evyelerinizde sızdırmaması için de bu ürünü sonradan da kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra silikon kullanacağınız her yerde, duşakabinlerde, küvetlerde, pencere kenarlarında ve aklınıza gelebilecek çoğu yerde kullanabilirsiniz. Her eve lazım derler ya o şekil yani..

Neyse bence bu konu önemli bir konu, bir daha değişmiyor kolay kolay evyeleriniz yukarıda söylediğim gibi, fiyat da çok fazla fark etmiyor, o yüzden risk almanın alemi yok bence..

 

Bu arada diğer kullanım alanlarıyla ilgili bilgiyi aşağıdaki videodan alabilirsiniz.

Öner TÜRKSEVER
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme