11 Nisan 2012 Çarşamba

Ukinox’tan Kaliteli ve Ucuz Evye Modelleri ve Fiyatları

      Ukinox’tan Kaliteli ve Ucuz Evye Modelleri ve Fiyatları                 Bir önceki yazımda kaliteli evyeleri nasıl ayırt edebileceğinizle ilgili bilgileri vermiştim.  Orada da belirttiğim gibi fiyat – kalite kıstaslarına bakıldığı zaman alımı en mantıklı evye markalarından biri de Ukinox markalı ürünlerdir.


                Ukinox markalı tüm ürünlerde 304 kalite (%18 krom, %10 nikel) paslanmaz çelik kullanılmaktadır, bu sebeple de doğru kullanıldığı takdirde ömür boyu paslanmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca tümünde en düşük 0.60 mm et kalınlığı bulunmakta, bazı modellerinde bu kalınlık 0.8 mm de olmaktadır. Piyasada satılan ucuz ürünler 0.50 mm inceliktedirler.


                Ayrıca birçok ülkeye ihracatı olan Ukinox fabrikası TSE , CE (Avrupa kalite standardı belgesi), ISO 9001:2008 kalite belge ve standartlarına sahiptir. Ukinox’da sadece model sayısı olarak 125 değişik model vardır. Bunların polisajlı, dekorlu, ince dekorlu ve polisajlı modellerini sayarsak bu rakam 500 e çıkar. Bunların en az iki farklı kalınlığı olan çeşitleri de vardır ve rakam 1.000 lere ulaşır. Bu kadar farklı ürünü ancak çok ciddi ve büyük fabrikalar üretebilir.


                Aşağıda bazı Ukinox modellerinin resimlerini bulabilirsiniz. Diğer çeşitlerini ve fiyatlarını da incelemek ve satın almak isterseniz, www.hirdavatfirsati.com online satış sitesine girebilirsiniz veya resimlerin üzerine tıklayabilirsiniz.

                                            
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder